Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Chronomat b01 42 ref.
AB0134101K1S1
| Kaliber | Breitling 01 (Vervaardiging) |
|---|---|
| Beweging | Mechanisch, automatisch opwindend |
| Gangreserve | Ca. 70 uur |
| Chronograaf | 1/4-seconde chronograaf, 30-minuten- en 12-urentotalisators. |
| Afwisseling | 28 800 a/u |
| Robijn | 47 robijnen |
| Kalender | Venster in de wijzerplaat |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
|---|---|
| Achterkant | Geschroefd (saffierglas) |
| Waterbestendigheid | 200 meter i |
| Bezel | Unidirectioneel met stop |
| Kroon | Schroef, twee afdichtingen |
| Glas | Convex saffier, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ongeveer) | 135,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekop (ongeveer) | 105,0 g. |
| Diameter | 42,0 mm |
| Dikte | 15,1 mm |
| Hoogte (van bovenste luspunt tot onderste luspunt) | 50,5 mm |
| Breedte vinnen (tussenlus) | 22,0 mm |
| Materiaal band | Rubber |
|---|---|
| Kleur band | Zwart |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen nokken | 22/20 mm |
| Materiaal gesp | Roestvrij staal |
| Sluiting | Vouwen |
| Gesp grootte | 20 mm |