Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Navitimer 41 ref. U17329F41G1U1
| Kaliber | Breitling 17 |
|---|---|
| Beweging | Mechanisch, automatisch opwindend |
| Gangreserve | Ca. 38 uur |
| Afwisseling | 28 800 a/u |
| Robijn | 26 robijnen |
| Materiaal kast | Roestvrij staal en 18-karaats roodgoud |
|---|---|
| Achterbehuizing | Geschroefd |
| Waterbestendigheid | 3 bar i |
| Kroon | Niet geschroefd, twee gewrichten |
| Glas | Convex saffier, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ongeveer) | 146,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekop (ongeveer) | 63,6 g. |
| Diameter | 41,0 mm |
| Dikte | 11,6 mm |
| Hoogte (van bovenste luspunt tot onderste luspunt) | 46,8 mm |
| Breedte vinnen (tussenlus) | 22,0 mm |
| Materiaal band | Roestvrij staal en 18-karaats rood goud |
|---|---|
| Kleur armband | Metalen armband |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen nokken | 22/18 mm |