Beschrijving
Kies uw taal!:
Behuizing
| Achterkant behuizing: | Doorkijk & schroef achterkant |
|---|---|
| Materiaal glas: | Dubbel gebogen saffier |
| Glascoating: | Antireflecterende coating op binnenoppervlak |
| Kastafmetingen: | Diameter 40,0 mm Lug-to-lug 46,2 mm Dikte 14,0 mm |
| Bandbreedte: | 19 mm |
| Type sluiting: | Drievoudige vouwsluiting met drukknopontgrendeling |
| Armbandlengte: | 195 mm |
Beweging
| Kaliber code: | 9S86 Instructies |
|---|---|
| Type uurwerk: | Automatisch met mogelijkheid tot handmatig opwinden |
| Gangreserve: | Circa 55 uur |
| Wanneer statisch: | +5 tot -3 seconden per dag |
Functies
| Waterbestendigheid: | 10 bar |
|---|---|
| Magnetische weerstand: | 4.800 A/m |
| Andere details/eigenschappen: |
|




