Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Superocean 46 ref. A17378E71C1S1
| Kaliber | c |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch, automatisch |
| Gangreserve | Ca. 38 uur |
| Trillingen | 28.800 t/u |
| Robijnen | 26 robijnen |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kastbodem | Geschroefd |
| Waterdichtheid | 300 meter i |
| Bezel | Bidirectioneel met klik |
| Kroon | Geschroefd, twee pakkingen |
| Glas | Gewelfd saffierglas, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ca.) | 165,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekast (ca.) | 110,1 g. |
| Diameter | 46,0 mm |
| Dikte | 13,2 mm |
| Hoogte (van de bovenste tot de onderste bandaanzet) | 52,2 mm |
| Bandbreedte (tussen horlogeoortjes) | 24,0 mm |
| Materiaal band | Rubber |
|---|---|
| Kleur horlogeband | Blauw |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen horlogeoortjes | 24/20 mm |
| Materiaal gesp | Roestvrij staal |
| Sluiting | Vouwsluiting |
| Afmetingen gesp | 20 mm |