Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Navitimer B01 chronograaf ref. AB0137241L1P1
| Kaliber | Breitling 01 (Vervaardiging) |
|---|---|
| Uurwerk | Mechanisch, automatisch |
| Gangreserve | Ca. 70 uur |
| Chronograaf | ¼ seconde, 30 minuten, 12 uur |
| Trillingen | 28.800 a/u |
| Robijn | 47 robijnen |
| Kalender | Venster in de wijzerplaat |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
|---|---|
| Achterkant behuizing | Geschroefd (saffierglas) |
| Waterdichtheid | 3 bar i |
| Bezel | Bidirectioneel, schuifregel |
| Kroon | Niet geschroefd, twee gewrichten |
| Glas | Saffier |
| Productgewicht (circa) | 113,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekast (circa) | 91,8 g |
| Diameter | 46,0 mm |
| Dikte | 13,9 mm |
| Hoogte (van bovenkant tot onderkant horlogeoortje) | 51,8 mm |
| Bandbreedte (tussen horlogeoortjes) | 24,0 mm |
| Bandmateriaal | Krokodillenleer |
|---|---|
| Bandkleur | Zwart |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen horlogeoortjes | 24/20 mm |
| Materiaal gesp | Roestvrij staal |
| Sluiting | Vouwsluiting |
| Afmetingen gesp | 20 mm |