Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Navitimer 36 diamanten ref. U17327211A1U1
| Kaliber | Breitling 17 |
|---|---|
| Beweging | Mechanisch, automatisch opwinden |
| Lopende reserve | Ca. 38 uur |
| Afwisseling | 28 800 a/u |
| Ruby | 26 robijnen |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal en 18-karaats rood goud |
|---|---|
| Fondocassa | Geschroefd |
| Waterdicht | 3 streepjes i |
| Bezel | Bidirectioneel, rekenliniaal |
| Kroon | Niet-schroef, twee gewrichten |
| Glas | Convex saffier, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ongeveer) | 126,4 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekop (ongeveer) | 44,0 g. |
| Diameter | 36,0 mm |
| Dikte | 11,4 mm |
| Hoogte (van bovenste luspunt tot onderste luspunt) | 41,7 mm |
| Breedte vinnen (tussenlus) | 18,0 mm |
| Materiaal band | Roestvrij staal en 18-karaats rood goud |
|---|---|
| Kleur band | Metalen armband |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen lussen | 18/16 mm |