Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Aviator 8 B01 chronograaf Curtiss Warhawk ref. AB01192A1L1X1
| Kaliber | Breitling 01 (Vervaardiging) |
|---|---|
| Beweging | Mechanisch, automatisch opwinden |
| Lopende reserve | ca. 70 uur |
| Chronograaf | ¼ seconde, 30 minuten, 12 uur |
| Afwisseling | 28 800 a/u |
| Ruby | 47 robijnen |
| Kalender | Een venster in de wijzerplaat |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
|---|---|
| Fondocassa | Geschroefd (saffierglas) |
| Waterdicht | 100 meter |
| Bezel | Tweezijdig |
| Kroon | Schroef, twee afdichtingen |
| Glas | Convex saffier, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ongeveer) | 110,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekop (ongeveer) | 98,3 g. |
| Diameter | 43,0 mm |
| Dikte | 13,9 mm |
| Hoogte (van bovenste luspunt tot onderste luspunt) | 51,1 mm |
| Breedte vinnen (tussenlus) | 23,0 mm |
| Materiaal band | Kalfsleer |
|---|---|
| Kleur band | Kaki groen |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen lussen | 23/20 mm |
| Materiaal gesp | Roestvrij staal |
| Clip | Prikkeldraad |
| Afmetingen% mm | 20 mm |
| Attributen | Waarde |
|---|---|
| Titel |
Standaard titel |