Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Grand Seiko Elegance limited edition ref. SBGY035G
| Buitenkant: | Roestvrij staal |
|---|---|
| Achterkant behuizing: | Doorkijk & schroef achterkant |
| Materiaal glas: | Dubbel gebogen saffier |
| Glascoating: | Antireflecterende coating op binnenoppervlak |
| Kastmaat: | Diameter 38,5 mm Van lug tot lug 43,7 mm Dikte 10,2 mm |
| Bandbreedte: | 19 mm |
| Materiaal riem: | Krokodillenleer |
| Type sluiting: | Drievoudige vouwsluiting met drukknopontgrendeling |
| Kalibercode: | 9R31 Instructies |
|---|---|
| Type uurwerk: | Spring Drive handmatig opwinden |
| Gangreserve: | Ca. 72 uur (3 dagen) |
| Nauwkeurigheid: | ±1 seconde per dag / ±15 seconden per maand (gemiddeld) |
| Waterbestendig: | Spatwaterdicht |
|---|---|
| Magnetische weerstand: | 4.800 A/m |
| Gewicht: | 68 g |
| Andere details/eigenschappen: |
|