Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Super Chronomat Automatic 38 ref. A17356531C1S1
| Kaliber | c |
|---|---|
| Beweging | Mechanisch, automatisch opwinden |
| Lopende reserve | Ca. 38 uur |
| Afwisseling | 28 800 a/u |
| Ruby | 25 robijnen |
| Kalender | Een venster in de wijzerplaat |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
|---|---|
| Fondocassa | Geschroefd |
| Waterdicht | 100 meter |
| Bezel | Eenrichtingsverkeer met stop |
| Kroon | Niet-schroef, twee gewrichten |
| Glas | Convex saffierglas, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ongeveer) | 101,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekop (ongeveer) | 67,7 g. |
| Diameter | 38,0 mm |
| Dikte | 11,8 mm |
| Hoogte (van bovenste luspunt tot onderste luspunt) | 45,4 mm |
| Breedte vinnen (tussenlus) | 20,0 mm |
| Materiaal band | Rubber |
|---|---|
| Kleur band | Blauw |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen lussen | 20/18 mm |
| Materiaal gesp | Roestvrij staal |
| Clip | Opvouwbaar |
| Gesp grootte | 18 mm |
| Attributen | Waarde |
|---|---|
| Titel |
Standaard titel |