Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Navitimer B01 chronograaf ref. AB0138241G1A1
| Kaliber | Breitling 01 (Vervaardiging) |
|---|---|
| Beweging | Mechanisch, automatisch opwindend |
| Gangreserve | ca. 70 uur |
| Chronograaf | ¼ seconde, 30 minuten, 12 uur |
| Afwisseling | 28 800 a/u |
| Robijn | 47 robijnen |
| Kalender | Venster in de wijzerplaat |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
|---|---|
| Achterkant behuizing | Geschroefd (saffierglas) |
| Waterbestendigheid | 3 bar |
| Bezel | Bidirectioneel, schuifregel |
| Kroon | Niet geschroefd, twee gewrichten |
| Glas | Convex saffier, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ongeveer) | 160,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekop (ongeveer) | 76,6 g. |
| Diameter | 43,0 mm |
| Dikte | 13,6 mm |
| Hoogte (van bovenste luspunt tot onderste luspunt) | 49,0 mm |
| Breedte vinnen (tussenlus) | 22,0 mm |
| Materiaal band | Roestvrij staal |
|---|---|
| Kleur armband | Metalen armband |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen nokken | 22/20 mm |
| Attributen | Waarde |
|---|---|
| Titel |
Standaard titel |