Ogni orologio viene controllato e gestito con la massima attenzione
Verifica accurata dal nostro team specializzato
Assicurazione per l’intero valore dell’ordine e consegna tracciata con firma destinatario
Transazioni protette e certificate, il massimo della sicurezza per i vostri pagamenti
Ritiro disponibile su appuntamento presso la nostra sede fisica di Torino
kies uw taal!
Breitling Avenger GMT 44 ref. A323201C1X1
| Kaliber | Breitling 32 |
|---|---|
| Beweging | Mechanisch, automatisch opwindmechanisme, 2e & 3e tijdzones (24H) |
| Lopende reserve | Ca. 42 uur |
| Afwisseling | 28 800 a/u |
| Ruby | 25 robijnen |
| Kalender | Een venster in de wijzerplaat |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
|---|---|
| Fondocassa | Geschroefd |
| Waterdicht | 300 meter i |
| Bezel | Draaibare tandheugel met 24 tijdzones |
| Kroon | Schroef, twee afdichtingen |
| Glas | Convex saffier, aan beide zijden ontspiegeld |
| Productgewicht (ongeveer) | 122,0 g |
|---|---|
| Gewicht horlogekop (ongeveer) | 99,5 g. |
| Diameter | 44,0 mm |
| Dikte | 12,0 mm |
| Hoogte (van bovenste luspunt tot onderste luspunt) | 53,0 mm |
| Breedte vinnen (tussenlus) | 22,0 mm |
| Materiaal band | Kalfsleer |
|---|---|
| Kleur band | Blauw |
| Type band | Recht |
| Afstand tussen lussen | 22/20 mm |
| Materiaal gesp | Roestvrij staal |
| Clip | Opvouwbaar |
| Gesp grootte | 20 mm |